Nasi szkoleniowcy

Wybrano osoby, które będą wprowadzać w cyfrowy świat komputerów wszystkich uczestników projektu. Poniżej prezentujemy sylwetki trenerów.

Jakub Kaszuba

Jakub Kaszuba

Pasjonat rozwiązań Apple i ekspert w zakresie systemów iOS oraz OS X; Apple Product Professional i Sales Professional. Z Apple związany prywatnie od 6 lat, zawodowo od 3. Zaczął od domowych konstrukcji z OS X Tiger, potem nadszedł iPhone i fascynacja iOS. Hobbystycznie składał i rozkładał iPhone rozwiązując wszelakie problemy programowe i sprzętowe, przy okazji coraz bardziej zagłębiając się w tematykę OS X jako takiego. Działa z Projektem Makowisko, Fabryką Przyszłości czy Polską Cyfrową Równych Szans, współorganizator tarnowskiego „Apple Days”. Uwielbia uczyć - choć sam uczy się cały czas. Wierzy, że znajomość sprzętu, który towarzyszy nam na co dzień ułatwia pracę i uprzyjemnia ją. Jest byłym już fotoreporterem (co zajmowało mu skutecznie czas przez 4 ostatnie lata na zmianę z tematami Apple i Adobe) jednak nadal fotografuje - zaprzątając sobie głowę coraz to nowymi problemami do rozwiązania.

Marcin Mechla

Marcin Mechla

Jest nauczycielem języka angielskiego i pasjonatem nowych technologii. Mieszka w Tarnowie. Od 14 lat uczy w tarnowskich szkołach.  Ma doświadczenie w pracy z dorosłymi (10 lat pracy w Wyższej Szkole Biznesu w Tarnowie) jak i z młodzieżą (Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych numer 1 w Tarnowie, V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie,) oraz w pracy z dziećmi (Szkoła Podstawowa nr 12 w Tarnowie). Ponadto prowadził kursy z języka angielskiego na kursach komputerowych dotyczących obsługi Microsoft Windows Server 2003 oraz Cisco Networking Academy. Od kilku lat z powodzeniem stara się wprowadzać nowe technologie do szkół i stosować je w pracy z młodzieżą.

 

 

 


Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki